ANA SAYFA /

 HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biz Kimiz?

BERKEL ELEKTRİK, ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ alanında, PROJE, TAAHHÜT, MÜŞAVİRLİK, DANIŞMANLIK, ETÜD VE UYGULAMA hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmamız, Sanayi kompleksleri, Kültür Sanat Kompleksi Toplu Yerleşim Merkezleri, vb. Tesislerin elektrik enerjisinin temini ve kullanımı için etüd aşamasından başlayarak sistemlerin seçimi, projelerin hazırlanması ve tesislerin kurulması ile ilgili elektrik etkinliklerinin tümü Firmamızca verilen hizmetlerdendir.

(+90) 530 469 00 36

KALİTELİ İŞLER

* Kalite Politikamız;

• Küçük büyük tüm işletmelerde iş ve işçi güvenliği sınırları içinde kalite ve yönetmeliklere uygun güncel teknolojik sürekli olarak yenilenen bir düşünce ve prensip ile enerjiyi iletmek, dağıtmak, endüstriyel tesislerin tasarımı ve uygun teçhizatı kullanarak tasarruflu bir enerji yöntemi ile tesisi kullanıma hazırlamak.

• Devamında müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede doğru bir şekilde cevap vermek ve tesisin enerji konusunda bir sıkıntı yaşamadan devamlılığını sağlamak.

• Hizmet verdiğimizde sektörde teknolojiyi takip etmek enerji verimlilik ve tasarruf planını sürekli olarak yenilemek şirket prensibi ve müşteri memnuniyeti açısından önceliğimizdir.

BERKEL ELEKTRİK KALİTE POLİTİKASI